Trawniki z siewu

ZAKŁADANIE TRAWNIKÓW Z SIEWU

Zakładanie trawników metodą tradycyjną, czyli poprzez standardowy wysiew nasion na glebę to czynność teoretycznie prosta i znana od pokoleń. Przez lata jednak wyewoluowały różne metody zakładania trawników. Przez wieki zmienił się także sposób postrzegania trawnika. Dziś, każdy kto myśli o założeniu choćby kawałka trawnika – marzy o idealnie gładkim i równym zielonym dywaniku, oczywiście bez chwastów. Zatem nie wystarczającym stało się zwykłe wyrzucenie nasion trawy na „pustą glebę”, bowiem aby osiągnąć wymarzony efekt należy podłoże najpierw odpowiednio przygotować, czyli zgodnie ze sztuką ogrodniczą. Nie od dziś wiadomo, że pominięcie któregokolwiek z etapów jakiejkolwiek pracy w ogrodzie, wraz z upływem czasu przynosi nie zamierzone rezultaty, z którymi później trudno się uporać.

Firma Twój Ogród w sposób rzetelny, profesjonalny i kompleksowy pomoże założyć piękny trawnik, bez względu na rozmiar terenu. Wieloletnie doświadczenie, jakie posiadają nasi specjaliści w zakładaniu trawników (i nie tylko) jest gwarancją pięknego trawnika – także na terenie wymagającym zarówno odpowiedniego przygotowania gleby, jak i trudno dostępnego.
Zakładamy trawniki zarówno metodą tradycyjną, czyli poprzez wysiew ręczny nasion, poprzez wykorzystanie tzw. trawników z rolki.

zakladanie trawnika rzeszow wysiew tradycyjny podkarpackie

TWÓJ OGRÓD - Kompleksowe usługi ogrodnicze

Rzeszów, Podkarpacie

694892971

biuro@twojogrod.rzeszow.pl