Trawniki z rolki

ZAKŁADANIE TRAWNIKÓW Z ROLKI

Zakładanie trawnika metodą „trawnik z rolki” to doskonały sposób na piękny trawnik w ekspresowym tempie. Dobrze wygląda zaraz po ułożeniu, a chodzić można po nim już po tygodniu. Oczywiście nie wystarczy rozwinąć rolki i gotowe. Przed ułożeniem pasów gotowego trawnika należy odpowiednio przygotować podłoże, spulchnić i oczyścić na odpowiednią głębokość ziemię, tak aby trawa wstępnie ukorzeniona w rolce, mogła się zakorzenić głębiej – w glebie właściwej.

Trawniki z rolki można zakładać praktycznie przez cały rok i na różnej klasy gruncie, bowiem ma bardzo małe wymagania glebowe. Taki trawnik można zastosować zarówno do celów ozdobnych terenu, rekreacyjnych, a nawet sportowych. Trawniki z rolki mają także zastosowanie specjalistyczne np. w celu wzmocnienia wałów przeciwpowodziowych i innych nasypów. Niewątpliwą zaletą trawnika z rolki jest jego wytrzymałość – odpowiednio pielęgnowany przetrwa wiele długich lat.

Trawę z rolki jaką oferujemy cechuje bardzo dobra jakość darni, wyhodowanej z pieczołowicie dobranej mieszanki dobrych nasion.

Firma Twój Ogród specjalizuje się zarówno w zakładaniu trawników metodą tradycyjną, jak i poprzez trawniki rozwijane z rolek.

zakladanie trawnika rzeszow trawniki z rolki podkarpackie

TWÓJ OGRÓD - Kompleksowe usługi ogrodnicze

Rzeszów, Podkarpacie

694892971

biuro@twojogrod.rzeszow.pl