Systemy nawadniające

SYSTEMY NAWADNIAJĄCE

Zielona trawa, zdrowe i dorodne rośliny oraz kolorowe, soczyste barwy kwiatów… któż nie marzy o takim ogrodzie… jednak samo zaprojektowanie i założenie ogrodu, bez odpowiedniej pielęgnacji i dodatkowego nawadniania nie zda egzaminu, bowiem strefa klimatyczna w Polsce oraz wynikająca z niej ilość opadów deszczu nie są w stanie zapewnić odpowiedniego nawodnienia gruntu. Rośliny, aby pięknie rosły muszą być regularnie podlewane.

Specjalizujemy się w instalacji automatycznych systemów nawadniających w ogrodach. Warto podkreślić, że instalacja taka w żaden sposób nie koliduje ze swobodą korzystania z ogrodu, wykonywaniem niezbędnych prac pielęgnacyjnych oraz wypoczynkiem.

Proces automatycznego podlewania programowany jest na godziny nocne, co maksymalnie redukuje utratę wody i zapewnia optymalne dostosowanie ilości podawanej wody dla nasadzonej roślinności.

Dbamy o najwyższy standard stosowanych materiałów, dlatego też podjęliśmy współpracę z firmami specjalizującymi się w materiałach nawadniających jak: Hunter, Nelson, Rain-Bird, Galcon, czy Toro.

TWÓJ OGRÓD - Kompleksowe usługi ogrodnicze

Rzeszów, Podkarpacie

694892971

biuro@twojogrod.rzeszow.pl